RN73R1JTTD3441D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3441D10
JLCPCB Part #
C2546467
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.44kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS