RN73R1JTTD3402A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3402A25
JLCPCB Part #
C3919233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS