RN73R1JTTD3400F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD3400F25
JLCPCB Part #
C4230760
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS