RN73R1JTTD3321B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD3321B50
JLCPCB Part #
C2519389
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS