RN73R1JTTD3321B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3321B10
JLCPCB Part #
C2564642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS