RN73R1JTTD3303D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3303D50
JLCPCB Part #
C3943413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS