RN73R1JTTD3301A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD3301A10
JLCPCB Part #
C2571991
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS