RN73R1JTTD3281F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3281F100
JLCPCB Part #
C4008648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.28kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS