RN73R1JTTD3243D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3243D100
JLCPCB Part #
C3944321
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS