RN73R1JTTD3241D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3241D10
JLCPCB Part #
C4215262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS