RN73R1JTTD3202F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3202F25
JLCPCB Part #
C4284324
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS