RN73R1JTTD3201D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3201D50
JLCPCB Part #
C2498000
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS