RN73R1JTTD3201B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3201B10
JLCPCB Part #
C2564151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS