RN73R1JTTD3200F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3200F25
JLCPCB Part #
C4282822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 320Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS