RN73R1JTTD3200D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3200D50
JLCPCB Part #
C2497871
Description
-55℃~+155℃ 100mW 320Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS