RN73R1JTTD3200D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD3200D100
JLCPCB Part #
C2497877
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 320Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS