RN73R1JTTD3160F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3160F25
JLCPCB Part #
C4104337
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS