RN73R1JTTD3160F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3160F10
JLCPCB Part #
C2532644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS