RN73R1JTTD3122B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3122B10
JLCPCB Part #
C3941820
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS