RN73R1JTTD3121C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3121C50
JLCPCB Part #
C2518867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS