RN73R1JTTD3120B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3120B25
JLCPCB Part #
C2506852
Description
-55℃~+155℃ 100mW 312Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS