RN73R1JTTD3092C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3092C50
JLCPCB Part #
C3986997
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS