RN73R1JTTD3090D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3090D100
JLCPCB Part #
C2499161
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS