RN73R1JTTD3090A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3090A10
JLCPCB Part #
C4207914
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS