RN73R1JTTD3052A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3052A25
JLCPCB Part #
C2567270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS