RN73R1JTTD3051F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3051F25
JLCPCB Part #
C4050862
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS