RN73R1JTTD3050C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3050C10
JLCPCB Part #
C4282696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 305Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS