RN73R1JTTD3050B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3050B10
JLCPCB Part #
C2564011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 305Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS