RN73R1JTTD3013F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3013F50
JLCPCB Part #
C4242961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS