RN73R1JTTD3002B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3002B50
JLCPCB Part #
C4160864
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS