RN73R1JTTD29R4B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD29R4B50
JLCPCB Part #
C3948116
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS