RN73R1JTTD2980B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2980B50
JLCPCB Part #
C4290893
Description
-55℃~+155℃ 100mW 298Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS