RN73R1JTTD2910D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2910D100
JLCPCB Part #
C2495371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 291Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS