RN73R1JTTD28R4B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD28R4B50
JLCPCB Part #
C2520135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.4Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS