RN73R1JTTD2872C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2872C25
JLCPCB Part #
C3919646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS