RN73R1JTTD2871B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2871B10
JLCPCB Part #
C2564212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS