RN73R1JTTD2870F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2870F100
JLCPCB Part #
C3936107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS