RN73R1JTTD2841B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2841B10
JLCPCB Part #
C2564204
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.84kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS