RN73R1JTTD2802C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2802C10
JLCPCB Part #
C2566133
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS