RN73R1JTTD2770A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2770A10
JLCPCB Part #
C3981965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 277Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS