RN73R1JTTD2712B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2712B10
JLCPCB Part #
C2564094
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS