RN73R1JTTD2710A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2710A25
JLCPCB Part #
C2567188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 271Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS