RN73R1JTTD2702B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2702B25
JLCPCB Part #
C4222264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS