RN73R1JTTD2700D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2700D50
JLCPCB Part #
C2495801
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS