RN73R1JTTD26R7B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD26R7B50
JLCPCB Part #
C4085945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS