RN73R1JTTD26R4C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD26R4C50
JLCPCB Part #
C2518093
Description
-55℃~+155℃ 0.1W 26.4Ω 75V Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS