RN73R1JTTD26R1B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD26R1B50
JLCPCB Part #
C2518114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS