RN73R1JTTD2672F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2672F25
JLCPCB Part #
C4094990
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS