RN73R1JTTD2670A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD2670A05
JLCPCB Part #
C4163558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS