RN73R1JTTD2640C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2640C50
JLCPCB Part #
C2518000
Description
-55℃~+155℃ 100mW 264Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS